PhDr. Iva Štětovská, Ph.D.

Vystudovala jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, kde následně řadu let působila i jako VŠ učitel a podílela se několik let na práci poradny pro studenty a zaměstnance při katedře psychologie.

Dlouhodobý psychoterapeutický výcvik absolvovala v systému SUR (později Skálův institut; výcvik zaměřen zejména na dynamickou a interpersonální integrativní psychoterapii).  Prošla rovněž základní úrovní VTI (videotréninku interakcí), kurzem vyjednáváním a mediace i několika stupni výcviku v hypnóze a autoregulačních technikách (ILF – PL Kroměříž).

Praktické zkušenosti získávala i v částečných úvazcích v manželské poradně (Praha 5), na oddělení onkologie (VFN Praha).

V poradenské práci se zaměřuje zejména na práci se stresem v širším kontextu, duševní hygieny, na studijní a partnerské problémy a komunikaci s přihlédnutím ke konfliktním situacím.