Mgr. Karolína Vlčková, Ph.D.

Vystudovala jednooborovou psychologii a sociální práci na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a doktorát z lékařské psychologie na 1. LF UK. Pracuje jako odborný asistent Oddělení lelarskr pschologie na 3.LF UK, zaměřuje se na výzkum komunikace, sdělování závažných zpráv a věnuje se také metodologii a psychometrii. Pracuje také jako psycholog v paliativním týmu ve Fakultní Thomayerově nemocnici. Absolvovala kurz krizové intervence od REMEDIUM, kurz Mindfulness od Jaroslava Chýleho a v současné době je frekventantkou výcviku v integrované psychoterapii.

V poradně poskytuje krizovou intervenci, poradenství a individuální psychoterapii. Zaměřuje se zejména na adaptaci na ztrátu, truchlení, všímavost a vyrovnání se stresovými situacemi.